Žijeme na samote v pohorí Veľký Inovec, kde sa nachádzajú lúky odrezané od okolitého sveta. Zaoberáme sa zberom byliniek na horských lúkach a výrobou prírodnej kozmetiky, tinktúr a iných prírodných produktov. V našich výrobkoch používame iba kvalitné prírodné materiály. Pri výrobe nepoužívame žiadne konzervanty, chemické látky, farbivá, ani parfémy. Krémy pripravujeme tradičným spôsobom, presne tak, ako ich vyrábali naše babičky a prababičky.
Na tejto stránke nájdete informácie o našich produktoch ktoré si tu môžete aj zakúpiť. Môže sa stať že daný produkt je momentálne vypredaný keďže do našej pracovnej činnosti spadá zber, výroba a i predaj, tak už na správu skladu v eshope  nieje čas. Takéto prípady budeme riešiť telefonicky. Taktiež čas doručenia nemusí byť expresný,  pretože na internet nechodíme každý deň a najbližšia pošta sa nachádza vo vzdialenosti 10 km. Pokiaľ chcete skrátiť čas doručenia, poprosíme SMS na tel. 0948 887 011 (nie hovor, pretože signál je vzdialený 3 min do kopca). Poštovné pri objednávke nad 20 EURO je u nás zdarma.
Budeme vďačný za každú spätnú väzbu ohľadom našich produktov ,eshopu, poprípade nových nápadov. Na našej facebookovej stránke horské bylinky nájdete aktuálne informácie o tom, kde nás s našimi výrobkami  nájdete.
Ďakujeme.